Svatby v týdnu

SVATBA V TÝDNU? Proč ano…

Pokud uvažujete o svatbě v pracovním týdnu nebo se jí naopak obáváte, čtěte dál.

Jako svatební koordinátorka s víc jak 10tiletou praxí a více jak 300 svatbami za sebou, věřte, že vím, o čem mluvím, když vám řeknu, že svatby v týdnu jsou naprosto úžasné. Mají hned několik výhod, které pro vás mohou při plánování převážit nad svatbou o víkendu.

  1. SVATBA BEZ KOMPROMISŮ – Svatební místo a dodavatele hledají snoubenci často víc jak rok před plánovaným datem. Bohužel ti nejlepší profíci a nejatraktivnější místa bývají už často obsazená. Zvolte středu, čtvrtek nebo pátek a tento problém vám odpadne. Nebudete muset dělat žádné kompromisy.
  2. LEVNĚJŠÍ SVATBA – Spousta míst a dodavatelů jako např. fotograf nebo kameraman má speciální levnější balíček na svatbu v týdnu. Můžete tak ušetřit až několik desítek tisíc jen tím, že nebudete lpět na sobotě.
  3. ZÁBAVNĚJŠÍ A POHODOVĚJŠÍ SVATBA – Namítnete, že v týdnu to bude pro vaše hosty zbytečně komplikované a nepřijdou. Opak často bývá pravdou a speciálně v letních měsících hodně svatebčanů ocení, že jim svojí svatbou nenabouráte víkendové plány a rádi si pro vás den / dva volna vezmou, aby mohli s vámi Den D sdílet. A když už to udělají, tak si ho jdou také náležitě užít. Na svatbách v týdnu se dřív tančí, paří, pije a veselí. Ještě aby ne, vaši hosté jsou s vámi na své dovolené.
  4. NEJLEPŠÍ SVATEBČANÉ – Na svatbách v týdnu vám odpadnou ti svatebčané, kteří by se na svatbu přišli jen najíst a napít a spíš z povinnosti než z lásky k vám. Takže vám zůstanou jen hosté, kteří vás mají opravdu rádi a chtějí s vámi být za každou cenu. Tyto svatebčany pak nemusím nikdy přemlouvat, pobízet, aby se přišli podívat na krájení dortu nebo první tanec. Toho všeho chtějí být součástí. Tato energie je pak nepopsatelná
  5. NEJLEPŠÍ DODAVATELÉ – Ne že by nás víkendové svatby nebavili, ale také oceníme, když se s kolegy setkáme v pracovním týdnu a máme sem tam volný víkend pro naši rodinu a přátele. A jak jsem zmínila v bodě č. 1, nemusíte dělat kompromisy, protože svateb v týdnu se většina snoubenců ještě obává, takže je velká pravděpodobnost, že budeme mít pro vás termín volný..

Tak co, kdy bude svatba?

S láskou a úsměvem Vaše koordinátorka

Blanka Červenáková

www.svatbysprozitkem.cz

© Svatbysprozitkem.cz 2024